Марина Порошенко відвідала Переяслав

Сьогодні, 8 листопада, в Переяслав-Хмельницькому університеті відкрився IV міжнародний конгрес із спеціальної педагогіки та психології

Назва його – «Педагог в Інклюзивному просторі: територія фахової самоактуалізації». Головною гостею була дружина Президента України та голова благодійного фонду Марина Порошенко, також до студентів та фахівців з педагогіки завітали голова КОДА Олександр Терещук, мер міста Тарас Костін та Василь Кремінь, який є президентом Національної академії педнаук України.

Марина Порошенко приїхала не з порожніми руками: вона презентувала програму «Інклюзивна освіта», яку розробили для підготовки майбутніх педагогів. Також за цією програмою планують вчити і післядипломників у педагогіці, адже інклюзія є важливою у нинішніх умовах, вона дозволяє отримувати освіту всім дітям без вийнятків.

Пані Порошенко наголосила, що завдяки реформі та програмі НУШ сьогодні до процесу навчання у звичайних школах вже долучилися 12 тисяч дітлахів. За ініціативи благодійного фонду зараз працюють та навчають дітей у різних містах нашої країни майже 500 інклюзивно-ресурсних центрів.

Після всіх запланованих урочистостей учасники розійшлися працювати у секціях. Марина Порошенко відвідала всі секції, поспілкувалася з педагогами та дала відповіді на запитання учасників конгресу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також