Культурну спадщину регіону досліджували у Василькові

У Василькові (Васильківський район, Київська область) пройшов семінар «Нематеріальна культурна спадщина: ідентифікація дослідження та популяризація».

На семінарі були розглянуті питання ролі та місце громади в системі дослідження, збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини. Учасники семінару, представники місцевих громад, закладів культури Васильківського району та м. Василькова мали змогу розповісти про свої елементи.

Саме гордість та відповідальність за свою спадщину, бажання якнайширше її представити відчувалося в розповіді Тетяни Курти – художнього керівника народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Льонок» с. Гребінки, яка цілковито відповідає визначенню Конвенції ЮНЕСКО: нематеріальна культурна спадщина – це те, «що передається від покоління до покоління, постійно відтворюється спільнотами та групами під впливом їхнього оточення, їхньої взаємодії з природою та їхньої історії та формує у них почуття самобутності й наступності, сприяючи таким чином повазі до культурного різноманіття й творчості людини».

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також