Киян запрошують написати український радіодиктант

У День української писемності та мови, який святкуватимуть 9 листопада, киян запрошують написати диктант, щоб перевірити свої знання української мови

18 рік поспіль проект «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» запрошує всіх бажаючих спробувати свої сили та переконатися у тому, що наша мова дуже мелодійна. Вже стало традицією, що диктант читають в ефірі Першого каналу UA: Українське радіо.

Трансляція розпочнеться об 11:00 зі вступної частини. Сам диктант прочитають об 11:30, також запланована й телеверсія, до того ж у прямому ефірі. Трансляцію можна буде подивитися на сторінці Громадського у Фейсбуці, а читатиме диктант український лінгвіст Олександр Авраменко.

Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо вже 11 листопада, даючи можливість всім бажаючим перевірити себе.

Усі охочі можуть надіслати рукописні диктанти на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, з поміткою «Радіодиктант» (лист потрібно відіслати в той же день, дату визначатимуть за штемпелем). Можна також сфотографувати або зробити скан тексту і відправити їх протягом доби на електронну пошту [email protected] (прослідкуйте за якістю зображення).

Головна умова така: диктант треба писати від руки, адже друковані роботи розглядати не будуть. Буде прийнято і тексти, написані за допомогою шрифту Брайля.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також