Як святкуватимуть День Києва

 

31 травня має відбутися святкування Дня Києва. У зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію коронавіруса, святкові заходи пройдуть в онлайн форматі.

ПробігONлайн під каштанами

Традиційний пробіг під каштанами до Дня Києві в цьому році відбудеться онлайн під гаслом боротьби з COVID-19! Забіг розпочнеться 31 травня в 9:00 ранку. Організатори “Пробігу під каштанами” пропонують долучитися до соціальної ініціативи – #ПробігONлайн – і зробити благодійний внесок. Кошти спрямують на допомогу українським лікарям і медичним установам: Центру дитячої кардіології, кардіохірургії МОЗ України та лікарням.

Стати учасником благодійного старту можна до 31 травня 2020 р. включно, як індивідуальним учасникам, так і командам від 10 осіб. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, зробити благодійний внесок у розмірі 100 гривень, завантажити інформацію про учасника на сторінку #ПробігONлайн і поширити сторінку або встановити рамку ПробігONлайн у Facebook.

Фестиваль “Чілдрен Кінофест”

Дорослі та діти можуть у режимі онлайн долучитися до фестивалю “Чілдрен кінофест”. Відбудуться безкоштовні покази фільмів, глядацьке голосування, а також конкурс дитячих короткометражних фільмів. На безкоштовні покази необхідна попередня реєстрація на сайті.

Проект “На карантині з Plan B”

Онлайн проект “На карантині з Plan B” пропонує безкоштовно долучитися до лекцій, дискусій і воркшопів. Також організатори обіцяють концерти та вечірки наживо за участю музикантів з усієї України. Майть пройти лекції від українських і іноземних менторів, щоб прокачати суспільно важливі проєкти та ідеї.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві в парку посеред дня помер чоловік.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також