Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю запрошує киян

Як повідомляє прес-служба КМДА, захід має на меті дохволити учасникам розкрити свій потенціал та показати, на що вони здатні. Також дуже важливо, щоб діти с обмеженими можливостями відчували себе повноправними членами суспільства.

Організатором фестивалю творчості цього року виступив Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співдружності із Департаментом культури КМДА, Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів, Київським міським палацом дітей та юнацтва, а також за сприяння Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

Дорослі, що вклали багато тепла та любові у організацію заходу, хотіли насамперед створити творчий простір для дітей. Важливий момени криється й у сприйнятті таких дітлахів суспільством: наразі вони хочуть бути звичайними, а для цього потрібне неупереджене ставлення та правильна суспільна думка.

У фестивалі візьмуть участь 1000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю. Вони представлятимуть 10 районів Київа та змагатимуться також у 10 номінаціях.

Які передбачено заходи:

  • 27 листопада о 13:00 у Київському міському палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11, концертна зала) пройде «Концерт-конкурс виконавців інструментального жанру»;
  • 29 листопада об 11:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців виконавчого жанру», о 16:00 відбудеться «Концерт-конкурс виконавців хореографічного жанру»;
  • 30 листопада об 11:30 та 15:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) проведуть «Концерт-конкурс виконавців вокально-хорового жанру».

Також заплановані «Літературні читання авторів поезії та прози» та «Презентація – конкурс майстрів сучасних технологій».

Фестиваль проводиться вже 25 років, має свої традиції . У період виступів для дітей проводять психологічні сеанси, також є можливість отримати допомогу у соціокультурному колі. Всього у столиці сьогодні близько 10 тис. дітей та 15 тис. молодих людей із інвалідністю.

Вхід на всі заходи вільний.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також