Фестиваль крафтового сиру: ВДНГ, 22-23 вересня

До столиці їдуть сировари з усієї України, щоб показати свої сири та позмагатися за звання кращого на конкурсі крафтового сиру Ukraine Cheese Awards Day 2018

22-23 вересня – 11:00 до 21:00 в Києві на ВДНГ вдруге відбудеться масштабна сирна подія. Понад півсотні виробників привезуть нові і вже знайомі сири. Цікаво, що виробники охоче розповідають про їх виробництво, до того ж з величезною любов’ю розписують смакові якості. Цього року журі, що складається із зірок кулінарії (Аврора Огородник, Маріанна Душар, Марко Черветті, Максим Корзун-Зарецький, Ніколя Перрен та інші) обере найкращі сири в 26 номінаціях.

Гості фестивалю зможуть ознайомитися із процесом сироваріння на майстер-класах, які проведуть визнані в Україні сировари. Також можна буде спробувати та придбати кращі українські крафтові сири.

На фуд-корті будуть смажити камамбер, моцареллу і халлумі на грилі, а на додаток подадуть равликів, запечених з сиром. Всі продукти – від локальних брендів.

«Ми раді, що в минулому році зібрали на майданчику понад 12 тисяч гостей, в цьому році обіцяємо не менш яскраве сирне свято. Завдяки фестивалю цікавість до українського крафтового сиру зросла. Дуже виросли в професійному плані і наші сировари. Спільними зусиллями ми створили Гільдію ремісничих сироварів і об’єднали активності з розвитку сирної культури в Україні. За рік школу сироваріння пройшли 120 сироварів. І вже на цьому фестивалі ви познайомитеся з 10 новими брендами крафтового сиру. До нас приєднуються експерти з Європи. Для нас це показник того, що про український крафтовий сир починають дізнаватися за межами нашої країни. А значить, ми йдемо до мети – розвивати сирну культуру правильною дорогою», – розповіла ідейний натхненник Фестивалю і Конкурсу крафтового сиру Ірина Дем’янюк.

Де: ВДНГ, між 3 і 7 павільйоном.

Коли: 22-23 вересня з 11:00 до 21:00.

Вхід вільний. 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також