Експерт розповіла, хто в Києві відповість за труби

У програмі «Київрада», що виходить на телеканалі «Київ», будь-який житель столиці може зустрітися в прямому ефірі з депутатом і задати хвилююче його питання.

Тому часто пристрасті розпалюються ще більше, ніж на деяких популярних політичних ток-шоу, після яких політики розходяться, потискуючи руки один одному і посміхаючись. На цей раз під «роздачу» потрапила Алла Шлапак, яка зустрічалася з жителями виборчого округу № 74 на Печерську, дуже специфічному столичному районі, де змішалося все – елітні забудови і хрущовки, заповідні землі і зсувонебезпечні місця.

«Ми надаємо нашим народним обранцям право не користуватися Києвом, а працювати на його жителів відповідно до законодавства», – неодноразово під час ефіру повторювали жителі Печерська.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

І саме тому, що цей район, напевно, найбільш ласий шматочок Києва. Тож місцевих жителів особливо хвилюють незаконні забудови. Через них страждають не тільки будинки, що розташовані поряд. Як, наприклад, через будівництво житлового комплексу поруч з озером Глинка (район станції метро Либідська). Ця територія не придатна для будівництва – один берег зсувонебезпечний, а інший – підтоплений. А ще поруч знаходиться трубопровід «Київенерго», що забезпечує теплом Печерський, Голосіївський і Шевченківський райони. Уже кілька років кияни намагаються зупинити тут незаконну забудову.

Інша ситуація на вулиці Вільшанській. Там на ділянці, яка раніше мала статус скверу, компанія Анатолія Войцеховського будувала житловий багатоповерховий комплекс. Будівництво начебто було зупинене, але дерева вже вирубані. І сьогодні там тільки «скелет» комплексу, що руйнується, і звалище, сміття з якого розноситься по всьому району. І сьогодні незрозуміло, що буде далі з цією ділянкою землі.

«Мер Кличко повинен взяти на себе вирішення питання зі скандальними забудовами. І в першу чергу – юридично. Тому, що це залежить від його волі », – вважає Алла Шлапак.

Також під час програми піднімалося питання роботи ЖЕКів та ОСББ в світлі реформи житлово-комунального господарства, яке напевно хвилює всіх киян. Як поцікавилася одна з учасниць: «А трубами хто буде займатися?» На думку Шлапак, це ганебна «недоробка» закону, за яким всіх жителів будинків зробили співвласниками. Мовляв, спочатку треба було привести все до ладу, а не передавати з підтопленими комунікаціями і дахами, що течуть.

Наступного разу телегрупа каналу «Київ» зустрінеться з жителями масивів Галагани, Нивки, Святошин і депутатом 93 округу Сергієм Харчуком. Дивіться програму «Київрада» на телеканалі «Київ» по п’ятницях з 17:00.

Раніше “Столичний регіон” повдіомляв, що директор Інституту міста розповів, хто в Києві забруднює повітря.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також