До нового навчального року в Києві можуть запустити проект «Картка учня»

У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА кажуть, що сьогодні ведуться роботи по актуалізації реєстру учнів

А найближчим часом буде оголошений тендер на виготовлення і емітування пластикових карт. Про реалізацію проекту «Картка учня» говорили ще в 2016 році. Тоді пілотний проект був запущений в двох столичних навчальних закладах: ліцеї інформаційних технологій № 79 та в Природно-науковому ліцеї № 145. Обидва заклади знаходяться в Печерському районі Києва.

У Департаменті також уточнюють, що за допомогою картки учня батьки зможуть контролювати своїх дітей, а саме: знати, коли дитина зайшла в школу, коли вийшла, яка її успішність (оцінки). А також «Картка учня» стане своєрідним пропуском до навчального закладу.

Крім того, за допомогою такої картки можна буде проводити безготівкову оплату за харчування в шкільних їдальнях. При цьому батьки зможуть не тільки поповнювати рахунок, але і встановлювати ліміт витрат. Також картка слугуватиме ще й проїзним квитком. Батьки зможуть бачити, коли їх дитина сіла в комунальний транспорт, скільки зупинок проїхала.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також