Директора ірпінської школи обрали за конкурсом

 

Спеціальна конкурсна комісія 19 липня обрала нового керівника загальноосвітньої школи №3 м.Ірпінь (Київська область).

До складу комісії увійшли досвідчені освітяни регіону, представники Ірпінської міської ради, Громадської ради, голова та члени батьківського комітету школи. На вакантну посаду директора було 4 претенденти. Всі вони презентували членам комісії свою концепцію подальшого розвитку школи, ділилися особистим баченням розвитку освіти в цілому. У результаті 12 із 15 членів конкурсної комісії віддали свої голоси за Станіслава Федорова – молодого фахівця, майстра спорту міжнародного класу з хортингу, вчителя фізичного виховання.

Станіслав Федоров має великий досвід роботи з дітьми. Сьогодні проживає в Обухові, але налаштований перебратися в Ірпінь. Працював провідним тренером відділу неолімпійських видів спорту Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, керівником секції хортингу Національного університету біоресурсів і природокористування України, начальником управління фізичного виховання та спорту Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

«Члени конкурсної комісії повірили у те, що саме Станіслав Ігорович здатен принести школі, що має спортивне спрямування, нове дихання, нову енергію і новий розвиток, – повідомив Ірпінський міський голова  Володимир Карплюк.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також