Дерев’яні іграшки – шлях до гармонійного розвитку дитини

 

Дерев'яні іграшки – шлях до гармонійного розвитку дитини

В усі часи саме дерев’яні іграшки вважалися кращими для малюків різного віку. Під гаслом: «Все природне і натуральне дітям!» зросло не одне покоління. У чому ж насправді проявляється користь розваг за допомогою дерев’яних іграшок? Розгляньмо їх основні переваги більш детально:

  • Енергетика. Дерев’яні іграшки володіють неймовірною енергетикою. Вони налаштовують на позитивний лад, дають дитині правильний настрій, що все живе – цінне;
  • Позитивний вплив на формування тактильних навичок. Приємна, а головне така різна фактура натурально деревини – саме те, що потрібно крихітці для розвитку дрібної моторики пальців. Сприймаючи та досліджуючи різні за формою і текстурою іграшки, дитина отримує масу нової інформації;
  • Естетика. Що може бути красивіше дерева? Напевно, тільки іграшки з нього. Темні та світлі прожилки, річні кільця, що проступають на поверхні ляльок чи будиночків, дають дитині правильне уявлення про гармонію та красу, розвивають фантазію і уяву;
  • Безпека. Іграшки з природних матеріалів не можуть нашкодити. Гладка текстура та натуральні барвники дуже важливі для безпеки малюка. Такі іграшки можна сміливо досліджувати усіма можливими способами: брати в рот, гризти та облизувати – при цьому не буде ніякої шкоди, лише тільки користь від отримання нових вражень та набутого безцінного досвіду.

А якщо хтось думає, що дерев’яні іграшки – це нудно чи нецікаво, то він точно помиляється і обов’язково змінить свою думку в майбутньому.

Як підбирати іграшки для діток різного віку?

Малюкам до трьох років рекомендуються різноманітні каталки, стукалки, лабіринти, сортери. Від трьох до п’яти – дітлахи вже із задоволенням вливаються в життя, сюжетно-рольові ігри стають частиною їхнього дорослішання. Для них варто купувати машинки, різноманітну спецтехніку, ляльок, звірів. А для розвитку мислення потрібні пазли та головоломки.

У віці від п’яти до восьми років соціально рольові ігри ускладнюються та доповнюються деталями. Тепер потрібні різні тематичні набори та комплекти (лікаря, перукаря, кухаря, кондитера та ін.), Складні деталізовані машини та розвиваючі конструктори.

Натуральна деревина – найтепліший душевний природний матеріал 

Дерев’яні іграшки теплі, затишні, вони ніби рідні. Навіть якщо поставити поруч зі звичайною дерев’яною конячкою якусь новітню пластикову іграшку, будьте певні, вона буде програвати деревині 100%. Незаперечний, науково доведений факт, що іграшки з дерева найкращі.

Екологічний матеріал, який не викликає алергії, токсичного отруєння у дитини цінується багатьма батьками. У наш час актуальність дерев’яної іграшки цілком виправдана. У іграшок з деревини не буде проблем з батарейкою, їх досить складно вивести з ладу. Іграшки добре зберігають зовнішній вигляд, вони надзвичайно довговічні. Натуральний матеріал не тільки володіє природною енергетикою, теплом, має особливу фактуру поверхні виробу, але й чудово розвиває тактильні відчуття, дрібну моторику пальців, та абстрактне мислення. Малюк за допомогою дотику та нюху вчитися пізнавати світ, осягаючи повне, правильне уявлення про навколишній простір. Серед переваг дитячих дерев’яних виробів, відзначають такі якості: екологічність та натуральність та реальність продукту.

Фігурки з дерева відрізняються мінімалізмом та простотою, що дозволяє творчо розвивати дитину, даючи йому змогу пофантазувати. Залежно від виду виробів та його призначення випускають забарвлені і нефарбовані моделі, а також лаковані. Варто купувати іграшки від надійних та перевірених виробників, які надають сертифікати якості та відповідності на свій товар. Саме таким перевіреним інтернет-магазином іграшок із дерева є сайт kesha.com.ua

Розвиваємо пам’ять та пізнання 

Довгий час всілякі дерев’яні кубики, пірамідки, пазли, рамки-вкладиші, деталі конструктора будуть зберігати свою яскравість та міцність. З ними можна придумати безліч сценаріїв гри, розвиваючи в малюкові творчий потенціал.

Для максимальної користі від використання іграшок, слід орієнтуватися на вік дитини та враховувати рівень його розвитку. Шнурівки, лабіринти, тренажери для письма допоможуть дитині розвинути дрібну моторику, логіку, координацію, що необхідно для правильного формування мови, когнітивних навичок, просторового мислення та інших важливих здібностей. За допомогою дерев’яних деталей малюк починає вивчати відтінки кольорів, вчиться рахувати предмети, розвиваючи логічне мислення та координацію рухів.

Під час гри малята вчаться нестандартно та творчо мислити, на власний розсуд використовуючи елементи конструктора з натуральної деревини в різноманітних комбінаціях. Не потрібно знімати образки зі стін, щоб заспокоїти та зацікавити маленьку дитину, адже існує безліч цікавих та корисних іграшок з дерева, які до того ж нешкідливі та обов’язково сподобаються, як хлопчикам, так і дівчаткам різного віку та уподобань., метал, м’який полімер та пластик.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також