Булінг: київських школярів навчатимуть протидії

 

Школярів навчатимуть толерантності: МОН розробить план протидії булінгу

МОН разом з Мінсоцполітики, Мінкультом та Мінмолодьспорту створять план дій з протидії булінгу в навчальних закладах. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки України.

– Ми маємо багато напрацьованого методичного матеріалу, різноманітних розробок з антибулінгу, але тепер потрібно об’єднати  зусилля кожного для того, щоб усе це належно застосовувати. Нашою метою є реально протидіяти такому явищу ще на початковому етапі в освітній сфері, – розповыла генеральний директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Лариса Самсонова.

Вона також додала, що одним з найголовніших завдань профільних міністерств та громадських організацій буде розробка програм та проведення тренінгів для вчителів зі створення комфортного освітнього середовища.

А ще обов’язково треба навчити дітей толерантності, показати, як виявляти ознаки насильницької поведінки. Наразі планується повідомляти про це через підручники, лекції тощо.

Інші міністерства мають теж певні напрацювання та пропозиції. Приміром, Мінсоц працює над розробленням концепції з протидії булінгу, а представники Мінкульту запропонували поширювати матеріали з антибулінгу у бібліотеках, що підпорядковані відомству, а також використовувати їх як комунікаційний майданчик.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також