Borjomi Fest: цікаве свято у Києві

У Києві 29 вересня о 12:00 стартує Велике грузинське свято Borjomi Fest

Вже четвертий рік поспіль організатори проводять фестиваль в Національному ботанічному саду імені Гришка в останні вихідні вересня.

«Це свято об’єднує всіх людей, які закохані в Грузію. І в цьому році ми додали цікаву сучасну концепцію – це свято в форматі реального життя. Ми хочемо надати нашим гостям можливість відчути реальні емоції, насолодитися національними кухнею і музикою», – про це розповіла Марина Соловйова, співорганізатор Великого грузинського свята Borjomi Fest.

Чим будуть дивувати грузини:

  1. Їжею. Відвідувачі свята матимуть можливість насолодитися смачною грузинською кухнею з 30 ресторанів. Також кожен зможе поставити лайк у вигляді наліпки ресторану, який найбільше сподобався, їх гості будуть отримувати на вході.
  2. Музикою. Коли співають грузини, душа розгортається. Головним хедлайнером першого дня фестивалю стане грузинська група Mgzavrebi, яка користується популярністю в Україні. На другий день фесту виступить юна зірка Sophie Villy. Також на фестивалі можна буде почути відомі грузинські колективи G.Sound, Black Sugar Band, KAIA.
  3. Розваги. Також на Borjomi Fest гості можуть скористатися інтерактивними фотозонами та окулярами віртуальної реальності, які перенесуть їх прямо в Тбілісі або Батумі.
  4. Для дітей та сімейного відпочинку організатори передбачили розширені зони для відпочинку. Там вони зможуть відчути себе справжніми вченими, будівельниками або лікарями і троішечки відпочити від уваги батьків.
  5. Благодійність. Уже чотири роки поспіль всі виручені кошти за вхід на свято організатори віддають на відновлення та озеленення ботанічного саду. А в цьому році планують подарувати саду нову оригінальну лавочку тільки для двох, яка повинна стати одним з туристичних місць Києва, а також приводом для відвідування ботанічного саду.

Де: Національний ботанічний сад імені Гришка, вулиця Тімірязєвська, 1.

Коли: 29 – 30 вересня, з 12:00 до 22:00.

Вартість: для дорослих – 50 гривень, для дітей – 20 гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також