Авторське вино Олега Скрипки «Країна Мрій» їде у Київ

У п’ятницю, 16 листопада, знайомі акорди подарують новий сплеск відчуттів, адже їх супроводжуватиме чудове закарпатське вино

На вечорі «Осінь. Музика. Вино…», що відбудеться цієї п’ятниці у столичному ресторані COIN, поціновувачам яскравої музики буде вперше представлено авторське вино Олега Скрипки. Його назва – «Країна Мрій», виготовили напій на Закарпатті, відомий співак співпрацював із не менш відомою на українських та не тільки теренах компанією Chateau Chizay – «Шато Чизай».

Виноград для цього вина обрали Піно Нуар, а виростили його в особливому місці – на південному схилі Малої гори, з якої чудово видно місто Берегове. Колір напою – сонячно-рожевий, а сік для вина вичавлюють без допоміжного механічного тиску. Саме тому, як каже сам Олег Скрипка, вино отримує не тільки неперевершений смак, але й містить у собі максимум користі.

Друге вино, яке також буде супроводжувати мелодії та пісні – це біле сухе, виготовлене із винограду сорту Трамінер. Назва у вина така ж сама – «Країна Мрій». А ще на концерті всім бажаючим запропонують вино від двох іноземців, що теж не є виноробами у класичному розумінні. Мова йде про вина LE DÉMON DE L’EVÊQUE BLANC від П’єра Рішара та When we dance-2015 від Стінга.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також