У Києві рятують збиту на дорозі лань (ФОТО)

Минулої ночі на околиці Вишгорода автомобіль збив лань і зник з місця ДТП. Прибулі на місце рятувальники знайшли тварину з відкритим переломом, зловили та відвезли на прийом до лікаря.

Зазвичай при таких травмах диких тварин присипляють, але в столиці знайшлися люди, які взялися за лікування і реабілітацію звірка. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці Команда порятунку тварин.

За словами рятувальників, їм вдалося знайти клініку, яка вночі відгукнулася на заклик диспетчера, прийняли тварину та стабілізували її стан всю ніч.

«Диких тварин з подібними травмами зазвичай присипляють, так як пересувається на трьох ногах лані не вдасться вже повернутися в природу, але рятували лань вирішили будь-що-будь зберегти тварині життя», – кажуть активісти.

Вранці лань доставили на огляд до головлікаря Київського зоопарку Інни Борисівни Васильківської, яка погодилася провести необхідну операцію. Прийняти тварину до себе погодився притулок для диких тварин. Там і буде проведена операція і подальша реабілітація тварини.

*Світлини: Facebook/Kyiv Animal Rescue Group

Раніше «Столичний регіон» писав про покинутих у орендованій квартирі котів та пса.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також