Конкурс для особливих дітей «Повір у себе» пройшов у Славутичі

Для дітей та молоді з особливими потребами у місті Славутич (Київська область) 23 квітня було проведено конкурс талантів «Повір у себе».

Про це повідомляє офіційний сайт Славутицької міської ради. Участь у  конкурсі, який став вже традиційним, взяли 35 осіб. Переможцем у номінації «Пісенний вернісаж» став вихованець Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Решта учасників отримала заохочувальні призи.

До участі у конкурсі також були запрошені  гості з міста Чернігів: Годило Вікторія та Фефелова Владислава, дівчата залюбки представили свою творчість – прекрасну пісню та чудові саморобні сувеніри. Перлиною свята став ніжний, ліричний танець під пісню Ніни Матвієнко.
Майстрині з бісореплетіння Інна Оленич та Тетяна Атрощенко презентували на виставці свої вироби та прикраси з бісеру. Напередодні великого свята Великодня, учасники конкурсу отримали не тільки призи, а й святкове печиво «великодні зайчики», яке було виготовлено майстринею Юлією Якубець.  Також учасників порадували смаколики  від  Нікішової Лариси.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що особливі діти Вишгородщини зіграли у театральній виставі.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також