У 2019 на Київщині майже вдвічі почастішали загоряння на торфовищах

З початку року у Київській області більш ніж в два рази почастішали загоряння на торфовищах. Зокрема, в нинішньому році було зафіксовано 176 пожеж, а за аналогічний період 2018 року їх було лише 81.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської обласної державної адміністрації. У повідомленні йдеться про те, що більшість випадків загоряння зумовлені занедбаним станом земельних ділянок, які знаходяться у приватній власності. Також однією з причин завжди стає спалення трави та гілок, опалого листя та сміття у дворах на на прибудинкових територіях.

Наприклад, як стало відомо з повідомлення прес-служби ГУ ДСНС в Київській області, з 3 листопада і по теперішній час у Переяслав-Хмельницькому районі тривають заходи з ліквідації загоряння торфу в селі Горбані. Відзначається, що станом на 8 годину ранку 5 листопада пожежа була локалізована на площі 2,1 га. На місці події зосереджено 3 одиниці техніки, 3 пожежні мотопомпи та 20 чоловік особового складу.

Рятувальники нагадують, що маленьке кострище може стати причиною величезної проблеми. Палити листя заборонено!

Раніше «Столичний регіон» писав про встановлення гнізд для лелек у столиці. Це робиться задля безпеки птахів та профілактики обривів на електромережах.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також