Німці та литовці подарували особам з інвалідністю Київщини шість авто

Київська ОДА визнала гуманітарною допомогою шість легкових автомобілів, привезених з Литви та Німеччини.

Транспорт передадуть інвалідам Київської області. Про це стало відомо з розпоряджень № 57, № 58, які підписав голова Київської ОДА Олексій Чернишов.

Хочеш дізнаватися новини Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

«Визнати гуманітарною допомогою легкові автомобілі для забезпечення ними осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку для їх отримання», – йдеться в документі.

Згідно з документами, Департамент соцзахисту населення при КОДА повинен прийняти з Литви гуманітарну допомогу у вигляді трьох автомобілів і передати їх мешканцям Києва Івану Грішману (Nissan Qashqai 2012 випуску), Олександру Коменотрусу (Citroen C5 2015 року випуску) та Миколі Липовому (Citroen C4 Picasso 2012 року випуску). У якості дарувальників виступають Андреюс Келбовскіс, Вашкевич Роландо та ЗАТ «Млинець і Ко» в особі директора Романа Мглинця.

Також ще три автомобілі, привезених з Німеччини, планують передати Любові Колесник (Nissan Qashqai 2013 року випуску), Миколі Марченко (Opel Zafira 2012 випуску) та Юрію Саражинському (Volkswagen Caddy 2012 випуску). Передача відбудеться на підставі договорів дарування від Віктора Пеннер, Вільгельма Пфафф, Франческо Мікколі.

Довідка: в Україні, згідно із законодавством, особи з інвалідністю мають право отримати в подарунок від іноземця автомобіль. Транспорт визнається гуманітарною допомогою, тому на кордоні за нього не потрібно сплачувати мито та ПДВ.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про бажання киян бачити фонтани на місці відомого «блошиного ринку».

Актуальні новини Київщини з ранку до ночі. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також