Хто найскандальніший депутат від Київщини?

Хоча за перші 50 днів роботи Верховної Ради у Києві депутати постійно потрапляють у скандали, найбільшу кількість хвиль обговорень своєю діяльністю викликав народний депутат по виборчому округу 94 (у Київській області) Олександр Дубінський.

До обрання О. Дубінський працював телеведучим на каналі «1+1». Він балотувався від партії «Слуга народу» та вважається «людиною Коломойського».

У Києві Дубінський широко відомий своєю скандальною поведінкою. Зокрема, його популярність як відеоблогера не в останню чергу тримається на щедрому використанні непристойної лайки – обсценої лексики. Попри обурення громадськості аморальними висловлюваннями, зокрема,  у власному відеоблозі, О. Дубінський був обраний народним депутатом від виборчого округу 94 (Васильківський та Обухівський райони) Київщини.

Серед «подвигів» новообраного нардепа – обзивання колишніх колег- журналістів, споживання їжі просто у сесійному залі під час пленарних засідань Верховної Ради, хамське поводження з людьми.

Разом з мандатом, як і інші народні депутати,  Дубінський отримав право законодавчої ініціативи. І його діяльність у напрямку законотворчості значно більш небезпечна, ніж обсцена лексика та безкультур’я.

Більше того, скандально відомий колишній ведучий телеканалу «1+1» став заступником голови Комітету фінансової, податкової та митної політики, що посилило його вплив на парламент.

Першою ініціативою Дубінського, яка викликала шквал обурення у соцмережах, став законопроект про додатковий податок з обміну валют. Дубінський запропонував додатково знімати 1% податку із суми придбання чи продажу валюти.  Тобто кожна людина, яка у скруті продає останні долари, мала б заплатити податок Дубінського, кожна родина, що на всьому економить і купує долари на чорний день, сплачувала б податок Дубінського. На щастя шквал нищівної критики, який піднявся у соціальних мережах, змусив скандального депутата відступити та зняти законопроект з розгляду.

Але Дубінський на цьому не зупинився і, як заступник голови податкового комітету, запропонував зняти «військовий збір», який нині становить 1,5% від суми обміну валют. Це могло б виглядати, як полегшення податкового тиску, якби не паралельні обставини. Соратник Дубінського, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, пригрозив, що у разі продовження війни «ми забираємо третину нашого бюджету з пенсій, зарплат, медичного страхування».

До речі, Комітет фінансової, податкової та митної політики також відповідає за банківську систему України. Експерти стверджують, що посада заступника Дубінському дісталася для того щоб як людина Коломойського він міг впливати на бюджетні процеси в Україні, зокрема, на ситуацію навколо «ПриватБанку».

Під час податкових ініціатив Дубінського, екскерівник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун опублікувала пост про геморой і проілюструвала його фотографією усміхненого скандального нардепа від «Слуги народу».

У пості Супрун зазначається: “Найближчим часом повідомлю про успіх у судовому процесі щодо фейків Дубінського, але поки розповімо про наближену тему – геморой”.

Невдовзі не тільки Київ, а вся Україна відчують на собі наслідки ініціатив Дубінського від законопроекту № 1049 щодо державного врегулювання торгової націнки на певні товари.

У результаті прийняття правок Компанія British American Tobacco зупинила виробництво на фабриці «ВАТ-Прилуки» в Чернігівській області. «ВАТПрилуки» – містоутворююче підприємство, а British American Tobacco – один з основних платників податків в країні. Внаслідок ініціативи Дубінського тисячі людей втратили роботу, а бюджет недоотримає мільйони гривень.

Відтак Олександр Дубінський за перші п’ятдесят днів своєї роботи вже наніс державі збитків на мільйони. Чого від нього чекати надалі?

«Столичний регіон» раніше повідомляв про будинок, у якому мешкає слідчий Генпрокуратури України.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також