Карантин на Київщині: голова КОДА звернувся до мешканців через епідемію коронавірусу

Тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини через карантин, який було оголошено у зв’язку з епідемією нового коронавірусу.

Про це повідомляє сайт Київської обласної державної адміністрації. Василь Володін відзначив, що припинення роботи всіх навчальних закладів, обмеження проведення масових заходів та проведення спортивних змагань без глядачів є превентивними заходами. В обласній адміністрації не чекають на сплеск захворювання на коронавірус, але вважають, що хворобі легше запобігти, ніж лікувати.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Т.в.о. голови КОДА розповів, які профілактичні та протиепідемічні заходи вживає влада. Це щоденний моніторинг ситуації, організація дистанційного навчання для школярів та студентів, підготовка лікарень до розміщення пацієнтів з ознаками нового коронавірусу, посилення роз’яснювальної роботи серед населення.

 «Тому, закликаю кожного дотримуватися порад медиків та зберігати спокій. Щоб наша область гідно та без втрат пережила і це випробування», – наголосив Василь Володін.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві на час карантину заборонять богослужіння.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також