Кандидати у голови РДА Київщини не знають законів

Більшість з тих, хто подав свої кандидатури на конкурс голів районних адміністрацій Київської області, не знають законодавства України.

Про це голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Брно-Айріян написав на своїй сторінці у соціальній мережі. За його словами, КОДА отримало 671 анкету. Якщо врахувати, що замість 25 районі в Київській області планують створити лише 4 адміністративно-територіальні одиниці, конкурс становить 167 осіб на місце. Але очільник КОДА відзначив, що не всі можуть пройти тестування на знання державного законодавства.

«Тому, велике прохання до тих, хто подається – вчіть базові речі, серйозно готуйтеся до тестування. Без цього ніяк», – порадив голова КОДА.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що голова Броварської РДА розпустив Громадську Раду.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Андрій

    Проживаю у Поліському районі (є юридична освіта, але спеціалізація кримінальне цивільне право), вчора зробив спробу пройти тестування Законів України. До сьогоднішнього дня у пам’ятці для вивчення було рекомендовано 4 нормативних акту, зараз 9, але є ще питання стосовно органів місцевого самоврядування та інш. (Вважаю не справедливо відносно для кандидатів, які проходили тести до 5 вересня та не врахували при підготовці ще 5 нормативних актів, а це 50% запитань). 40 хвилин дається приблизно на 70 питань (адміністраторам треба було про це повідомити, щоб розрахувати час. Наприклад, я час не розрахував та не встиг). На мій погляд, багато кадрових питань, які не потрібно було включати до тестів (наприклад, про преміювання держслужбовців та інш.)
    Висновок: Ідея тестування – не погана, але не повністю відображує професійні якості кандидата. Наприклад студент може підготуватися за 4-5 днів, а іншим буде потрібно більше, якщо не має досвіду роботи в державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.
    Бажаю всім успіху, готуйтесь. Тести не важкі, але потрібен час для опрацювання всіх законів.

Залиште коментар

Читайте також