Зірковість готелів та штрафи АМКУ

АМКУ може оштрафувати 3 київські готелі за невірну інформацію про кількість зірок на фасаді

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) розпочав розгляд справ про розміщення неправдивої інформації про категорії («зірок») київськими готелями «Дружба», «Нивки Плаза» і «Камелот».

Згідно з інформацією АМКУ, зазначені готелі розмістили неправдиву інформацію про «зірок» на фасадах будівель і на своїх сайтах. Як повідомлялося, АМКУ також розглядає справи про неправдиву інформацію про категорії київських готелів «Адрія» і «Старо», що передбачає штраф у розмірі 5% від їхньої виручки за попередній рік.

Готель «Дружба» розташований на бул. Дружби Народів, 5. Власником є ​​ДП «Київський туристичний готель «Дружба «ПАТ «Укрпрофтур». Статутний капітал готелю становить 2,9 млн грн.

Готель «Нивки Плаза» розташована на вул. Маршала Гречка, 5. Власником є ​​ТОВ «Готель  «Нивки-Плаза», бенефіціаром – Наталія Капліева. Статутний капітал готелі становить 1 тис. грн.

Готель «Камелот» розташована на вул.Мельникова, 4. Власником є ​​ТОВ «Вілен», бенефіціарами – Віктор Джурко, Леонід Качура і Наталія Панченко. Статутний капітал готелі – 1,5 млн грн.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також