Викрадене в Києві авто знайшли у співробітників поліції

Житель Києва Максим Шкварко, у якого викрали автівку, самостійно знайшов її в Харкові – на ній співробітники місцевої поліції більше місяця їздили на роботу. Ситуацію Максим описав на своїй сторінці в Facebook.

Згодом сюжет про його розслідування вийшов на ТСН, але повернути вкрадену автівку – Mazda 6 – потерпілий поки що так і не зміг.

За словами Максима, машину викрали ще 30 червня. Поліцейські приїхали на виклик дуже швидко, але розкрити справу по гарячих слідах не вийшло. 

«Десь через місяць мені написав невідомий чоловік в Facebook, що нібито бачив мою машину в прихованій групі, яка продає перебиті машини, крадені і так далі», – розповів Шкварко.

Він зв’язався з продавцем Mazda 6 в групі та запросив більше фотографій автівки, які переконали чоловіка, що це саме його машина. Максим хотів викупити її за 6,5 тисячі доларів, але продавці зникли.

Через деякий час Шкварко зателефонував знайомий з Харкова, який знайшов авто.

«Останній раз де мою машину бачили – з неї вийшов оперуповноважений Фрунзівського району Герасимов Віталій Сергійович. Він передав ключі своєму братові – слідчому Орджонікідзевського РВВС Герасимову Артему Сергійовичу. Той сів в машину і поїхав», – уточнив потерпілий.

Виявилося, що поліцейські їздять на краденому авто на роботу вже місяць.

Максим поїхав до Харкова, прийшов у райвідділ поліції і зустрівся зі слідчим, який їздив на його автівці.

«І я кажу, слухай, кажу, ну по-нормальному, викоти мені машину. Десь постав. Я поїду з твого Харкова. Я не хочу ніяких заяв», – розповів власник викраденої автівки.

Але слідчий заявив, що машину йому дав покататися друг за 200 доларів, номер телефона друга в блокноті, а блокнот він загубив.

Після цього Шкварко написав заяву до поліції, але поки що автівку йому так і не повернули, хоча проти поліцейського почали службове розслідування. 

Фото: скріншот відео ТСН

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що бандою на Київщині керував поліцейський.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також