В Україні стартував новий сезон анімаційного серіалу «Книга Мандрівка»

Мультсеріал був створений за однойменною книгою бестселлером «Книга-мандрівка. Україна»*, що розкриває маловідомі факти про історію та культуру України. Проект підтримали Український культурний фонд** та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Над проектом працювала команда професіоналів: ілюстраторів, аніматорів, сценаристів, режисерів, продюсерів, музикантів, звукорежисерів. Вона налічує понад 80 фахівців. А головні ролі у мультсеріалі звучать голосами наших українських зірок: Яніни Соколової, Валерія Харчишина, Остапа Ступки, Ярослави Гресь, Олександра Педана та інших.

27 серпня відбулася прем’єра першої серії, яка розповідає хто, коли, як і навіщо створив рецепт найпершого борщу. А вже сьогодні ви можете переглянути сьому серію, в якій висвітлюється історія киянина, який врятував французький балет.

У 2018 році Ірина Тараненко та Юлія Курова, засновниці креативної агенції Green Penguin, розробили ідею та концепцію книги-бестселера «Книга-мандрівка. Україна». А в 2019 вони – шоуранерки мультсеріалу, знятого у новаторському для України форматі ед’ютейнмент (від англ. education+entertainment, освіта та розвага).

«У серіалі “Книга-мандрівка. Україна” ми розповідаємо про важливі здобутки українців, про нашу історію, яку сторіччями переписували. Ми дуже хочемо, щоб про Україну та її дивовижних людей знав увесь світ. Адже в нас є чим пишатися! Тож робімо це разом. Усі мультфільми можна дивитися у вільному доступі на YouТube. Приєднуйтесь!» —закликає одна з шоуранерок серіалу Ірина Тараненко.

Стежити за появою нових серій можна на Youtube каналі мультсеріалу або на його сторінці в Facebook, де щотижня з’являтимуться дві нові серії.

Давайте разом плекати українську історію та підтримувати українські проекти.

* «Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Це розповіді про 327 особистостей, що надихають, 232 дива природи, 224 історичні події, 129 архітектурних шедеврів, 78 визначних винаходів і відкриттів, зроблених українцями. Книга видана трьома мовами — українською, німецькою та англійською, отримала нагороду «Найкращий книжковий дизайн» на конкурсі «Книжкового Арсеналу» та представляла Україну на книжкових ярмарках у Франкфурті та Белграді.

** Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про молодіжне свято у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також