В національному парку «Білоозерський» вирубано 200 га лісу

Після Революції Гідності в національному природному парку «Білоозерський», яким керує Державне управління справами Адміністрації Президента, почалися масові рубки лісу

Екологи підрахували, що за цей час вже вирубано понад 200 га. У нацпарку встановлені знаки «Валка лісу», лісовози вивозять вікові дуби, а тим часом лісники спалюють порубкові залишків. Про це стало відомо з повідомлення Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ).

Зараз національним парком «Білоозерський», який був створений в 2009 році за президентства Віктора Ющенка, керує Державне управління справами Адміністрації Президента.

«І якщо офіційних полювань тут вже не провести (всі три десятка облавних і індивідуальних мисливських вишок знищені народними месниками), то ось ліс в національно парку «Білоозерський» адміністрація Порошенко рубає на всю. Космічні знімки показують: якщо при Кучмі, Ющенко і Януковичу рубок тут практично не було, то після другого майдану, за час правління Порошенко, тут почалися масові рубки. Вже вирубано понад 200 га, або майже 3% лісової площі парку», – розповіли екологи .

У КЕКЦ відзначили, що вже не один раз зверталися в АП з питанням створення в «Білоозерському» національного парку фактично, а не тільки на папері.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також