В київській гімназії №109 пройде робото-тренінг

Сьогодні, 6 листопада, в київській гімназії №109 пройде унікальний експеримент

Мета його у тому, щоб навчити школярів правильно поводити себе на дорозі, роз’яснити їм найбільш вживані алгоритми дій при дорожньо-транспортних пригодах. Також робот розповість, як допомогти іншій людині, що потрапила у ДТП.

Наразі відомо, що робот буде працювати не один, його напарником буде патрульний поліцейський, а також інспектор-котик.

До школярів завітає Ольга Дробишева, яка є головою Національної програми з безпеки дорожнього руху Traffic Challenge, також прийдуть шкільні офіцери поліції та Лана Вєтрова – керівник Національного реєстру рекордів України.

ГО Traffic Challenge працює на українських теренах вже три роки, до того ж тісно співпрацює із Національною поліцією. Візити активістів до шкіл та ДНЗ, лікарень та інших закладів несуть у собі користь, адже знання у багатьох випадках допомагають вижити.

За цей час активісти встигли роздати понад 300 тис. книжок для дітей, де йдеться про правила дорожнього руху . Назва такої книги – «1000 і 1 поворот».

Але сьогодні не простий візит, адже під час заходу планується установка українського рекорду, який підтвердять представники Національного рекорду України – «Найбільший тираж книги, переданий вручну».

Місце проведення: вул. П. Мирного, 24, гімназія №109.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також