Українська артистка Ольга Сумська розповіла про «булгаковське» безсоння (ФОТО)

Столична акторка відкрила таємницю, чому їй не спиться ночами.

Ольга Сумська – легендарна українська акторка театру й кіно, телеведуча та зразкова дружина. Нещодавно, народна артистка презентувала власну лінію одягу «RIDNA», на яку з нетерпінням чекають українки.

Після вистави у Сумах, артистка поділилась фото без макіяжу та з сонними очима.

instagram.com/olgasumska

«Друзі, а що краще від безсоння? Після вистави в Сумах ніч не спала..» – звернулась акторка до підписників у Instagram.

instagram.com/olgasumska

Вся справа у тому, що вистава, про яку написала Ольга – «Майстер і Маргарита». Містична постановка за мотивами однойменного роману Михайла Булгакова. ЇЇ актори настільки вживаються у ролі, що глядачі під час вистави разом з ними переносяться у Москву 30-х років: з відповідним побутом, музикою та атмосферою. Навіть більше, глядач проживає разом з Майстром та Маргаритою приречене кохання та відвідує містичний бал.

Ольга Сумська у виставі виконує роль Маргарити, а точніше, проживає її. Гра настільки захоплива, що актори втрачають на час гри зв’язок з реальністю та повністю занурюються в образи.

Цього разу постановка була настільки чуттєвою, що після її завершення Ольга Сумська не змогла заснути у власному номері.

instagram.com/olgasumska

Підписники артистки розповіли, що після цієї постановки також важко засипають вночі, а хтось, навіть поділився власними рецептами від безсоння.

instagram.com/olgasumska

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ольга Сумська презентує у Києві нову колекцію одягу «RIDNA».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також