У Києві жителів Лісового обурила назва нового ТРЦ

У Києві члени «Будинкового комітету «Поліграфічний » (ОСН ДК «Поліграфічний») обурені через назву нового ТРЦ на Лісовому «Lesnaya Mall». Відповідний лист направлено до Кабінету міністрів України, повідомляє ресурс «Киеввласть».

На думку мешканців, назва ТРЦ утворена в результаті транслітерації слова «Лісова» з російської мови, тож члени будинкового комітету (БК) звернулися до Кабміну, щоб не допустити цього.

«Російська мова не є регіональною мовою в Києві, а також є офіційною мовою Російської Федерації, яка окупувала частину України і веде агресивну політику щодо нашої держави. Згідно зі статтею 10 Конституції України, державною мовою в Україні є українська мова», – говориться в листі.

БК «Поліграфічний» просить Кабмін вжити всіх заходів для недопущення прийняття назви «Lesnaya Mall», а в разі вже прийнятої назви – перейменувати ТРЦ на «Lisova Mall».

Наразі лист перенаправлений Кабміном у Київську міську держадміністрацію для розгляду.

Фото: politeka.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що будинок голови Офісу Президента України Андрія Богдана на Обухівщині сфотографували з дрона.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Александр

    Да сколько не стараются научить народ украинскому, а русский прет вперед. В Берегово украиский язык даже не знают, что это такое и с чем его едят. (Закарпатье это уже Венгрия, там даже дорогу охраняют пограничники чтоб ее не отремонтировали, мерсом ехал как на параходе в шторм)

    А чего удивляться. В Украине большинство ТРЦ принадлежат русским.

    Лісова Мальва !

Залиште коментар

Читайте також