У Києві зберуться кращі ресторатори

У Києві 17 жовтня відбудеться Всеукраїнський ресторанний саміт.

Київ стає однією з гастрономічних столиць Європи. Про це, зокрема, нещодавно писала головна газета Великобританії The Independent.

Важливість якості ресторанного кластеру важко переоцінити, адже він однаково впливає на життя киян та допомагає столиці України стати привабливим туристичним брендом. Ресторанний бізнес в Україні розвивається високими темпами. Ще кілька років назад устриці були делікатесом, сьогодні вони стали частиною звичної вечері.

Ресторанна сфера Києва розвивається відповідно до космополітичної тенденції, характерної, наприклад, для Нью-Йорка. Такі тенденції призводять до широкої представленості різних кухонь світу. За бажанням кияни та гості столиці можуть здійснити кругосвітню гастрономічну подорож не виїжджаючи за межі міста.

У якому напрямку розвиватиметься смачна галузь? Якими будуть тренди 2020 року? Гості Всеукраїнського ресторанного саміту дізнаються від зірок бізнесу. Серед спікерів саміту:

  • Ектор Хименес-Браво, канадський і український шеф-кухар, суддя телепроекту «МастерШеф», співвласник ресторанів ВАО, NAM і власник Bo.Pastry.
  • Дмитро Борисов, засновник Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, яка нараховує більше 30 закладів в Україні та за її межами.
  • Кирило Куницький, засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор» та багато інших практиків українського ринку.

Від них та гостей саміту залежить, які саме напрямки ресторанної індустрії стануть популярними у 2020 році у Києві.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про новий планетарій, що облаштували у старій заводській трубі у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також