У Києві вандали нищать щойно встановлені на дорогах делініатори

    -

Новини Києва

У Києві на вулиці Центральній невідомі знищили вісім делініаторів, щойно встановлених на дорозі. Про це повідомляється на сторінці Центру організації дорожнього руху в Facebook.

«Злочинці не лише порушили закон, а й поставили під загрозу учасників дорожнього руху. Адже делініатори на Центральній покликані запобігти незаконному паркуванню та порушенню правил проїзду перехресть», – говориться в повідомленні.

Фахівці Центру нагадали, що згідно з чинним законодавством за пошкодження, знищення або крадіжку комунального майна передбачена цивільно-правова, адміністративна або кримінальна відповідальність. Національна поліція про злочин вже поінформована.

Схожа картина з делініаторами спостерігається й в інших районах міста. Зокрема, на вулиці Смоленській (район станції метро «Шулявська») вандали також знищили більше десятка делініаторів.

Фото: Facebook/Центр організації дорожнього руху

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві вандали розмалювали Поштову площу.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Editor

    Киянин

    Автору впровадження данного проекта треба в мозок цвях забити. А також тому, хто цю заказну статтю виклав. Замісь того, щоб зробити нормальну розв”язку ми тичасово створимо цей непотріб, а коли підніметься хвиля ми ще щось придумаємо (і на цьому заробимо).
    PS Кожна така палка коштує 500 грн ( і це без витрат на роботу.) Замісь того, щоб розширити цю дільницю (читай дозволити) ми її зузимо ( тобто заборонимо). Хтось, просто( небудемо тикати пальцем) заробляє (читай краде бюджетні кошти).

Залиште коментар

Читайте також