У Києві розташується сучасний парк вчення та розваги

У Солом’янському районі столиці за кошти інвесторів буде облаштований дитячий парк розваг зі збереженням зеленого фонду.

Як повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації, проект буде реалізований в парку «Відрадний». Проект передбачає використання сучасних рішень та технологій, а на додаток всі зелені насадження зони відпочинку будуть збережені. Крім розваг, яскравих та безпечних атракціонів для відпочинку, у концепцію закладена ідея проведення тут освітніх заходів для дітей та дорослих.

Також тут планується проведення зустрічей з експертами з екології, програм «зеленої» освіти для осіб будь-якого віку. При цьому комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району виступить замовником, а КП «Київське інвестиційне агентство» – замовником передінвестиційних робіт. Саме КІА проведе інвестиційний конкурс.

Також «Київське інвестиційне агентство» розробить орієнтовні техніко-економічні показники і передпроектні пропозиції. Компанія погодить в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники, після чого надасть їх для розгляду до Департаменту економіки та інвестицій Київської МДА. Проект планується реалізувати в найближчі півтора-два роки.

Раніше «Столичний регіон» писав про обіцянки Кличка щодо відкриття руху Дарницькою площею.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також