У Києві розпочато екопроєкт «Київ Квітучий» (ВІДЕО)

У Києві в Ботанічному саду імені академіка О. Фоміна презентували масштабний соціально-екологічний проєкт «Київ Квітучий». Про це повідомляється на сайті Київської міської держадміністрації.

В планах ініціаторів проєкту ГО «Київ Квітучий» – за кілька років висадити в столиці алею «Київ Квітучий», а загалом у місті та області з’явиться понад 1000 нових дерев. Також заплановано створення міського еко-хабу, проведення еко-фестивалів, майстер-класів із сортування відходів та свідомого споживання, кінопоказів просто неба, спортивних тренувань, тематичних екскурсій. 

«У парках та скверах встановлять ємності для сортування побутових відходів, зелені зони буде обладнано стійками з гігієнічними пакетами для прибирання за тваринами», – говориться в інформації КМДА.

Крім того, буде розроблено освітній еко-курс із циклу інтерактивних лекцій для школярів, воркшопи для дітей та дорослих, створено туристичний маршрут «Київ Квітучий» з аудіогідом різними мовами.

Проєкт «Київ Квітучий» вже підтримали відомі культурні та громадські діячки: Лілія Подкопаєва, Вікторія Джарти, Тетяна Терехова, Ольга Джарти, Єлизавета Юрушева, Ярослава Бойко, Уляна Бойко, Ірина Никорак, Олена Беттяр, Марися Горобець. 

Після презентації проєкту учасники висадили на території ботанічного саду розаріум «Київ Квітучий» із різних сортів троянд, серед яких: «Для твоїх очей», «Санта Моніка», «Око тигра» та інші.

Один з промороликів проєкту «Київ Квітучий»

Фото, відео: Facebook/Київ Квітучий

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві перевірили якість води в бюветах.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також