У Києві розпочалася остання виставка українського генія

Найвідоміший у світі український художник Іван Марчук відкрив свою виставку «Секрети геніальності», яка за задумом художника буде останньою в Києві.  Про це повідомляє Укрінформ.

Виставка відкрита з 18 жовтня в мистецькому просторі ARTAREA. Вона кардинально відрізняється від усіх попередніх експозицій видатного митця. 

У 2007–му році Іван Марчук увійшов у світовий список 100 геніїв сучасності, в якому були представлені не лише митці, але й вчені. Його склала всесвітня компанія Creators Synectics.

Для своєї епохальної виставки в Києві Марчук сам обрав саме ARTAREA.

«Я знайшов цю галерею, і коли я подивився на цьому екрані героїв Сальвадора Далі і Пікассо, я сказав, що хочу бачити на цьому екрані свої картини. І ось вони тут, картини, починаючи з 1965 року по 1980 рік. Це тоді, коли я попрощався з соцреалізмом, порахував, що хочу бути ненормальним художником, а не таким, як усі, а яким – я не знав», – розповів під час відкриття виставки Іван Марчук.

Відвідувачі відзначають, що, навіть добре знаючи творчість митця, в рамках даної виставки люди отримують новий досвід, який дозволяє глибше усвідомити значення Марчука для України та сприяє самопізнанню.

Публікуємо відео лише однієї зали та сподіваємося, що  «родзинку» виставки – digital-інсталяцію – читачі «Столичного регіону» забажають побачити на власні очі.

Фото: unian.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що київську письменницю номінували на престижну літературну премію.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також