У Києві пропонують скасувати так званий сухий закон

У мерію столиці звернулися з ініціативою скасувати заборону на продаж алкогольної продукції в нічний час з п’ятниці по неділю та скоротити часові рамки обмеження в інші дні. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Кияни вважають, що заборона на продаж занадто сувора з огляду на той факт, що Київ стає все популярнішим для туристів.

«Київ – європейське місто вільних людей. Столиця України. Але от невдача: купити спиртне навіть у вихідний день після 23:00 можна тільки в деяких магазинах або з рук, а іноді за подвійною ціною і невідомої якості. Гості Києва, які приїжджають з інших міст або країн, завжди вражені таким обмеженням», – наголошується в петиції.

В якості вирішення питання автор петиції пропонує встановити тимчасові рамки на продаж спиртного з 00:00 до 07:00 в будні дні і скасувати їх з вечора п’ятниці до вечора неділі.

Довідка: аби петиція була розглянута Київрадою, вона повинна набрати 10 000 голосів за 90 днів.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про стурбованих кількістю МАФів та кальянних на Оболонській набережній та їх закликами перевірити законність роботи закладів.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Сергій Олександрович

    Тільки в державі переляканих дебілів може існувати таке обмеження. Вже всім світом доведено, що ніякі обмеження на володіння вогнепальною зброєю, чи інші заборони не знижують злочинність чи кількість правопорушень. Просто цим дебілам депутатам нічого в голову прийти не може, а треба зробити вигляд, що вони внесли якись-то законопроект, чи поправку. Краще зробили б щось справжнє для мешканців країни.
    І взагалі, чому депутат має право володіти вогнепальною зброєю, а проста людина (законослухняна) ні ? Хоча більшості нардепів просто “прогули” давно у в’язниці ставлять.

Залиште коментар

Читайте також