У Києві перевірили якість води у бюветах (ДОКУМЕНТ)

Кожна сьома проба води з бюветів Києва не відповідає нормам. У серпні 2019 року з бюветів Києва було взято 166 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 167 проб за мікробіологічними.

В результаті 44 проби, взяті в деяких бюветах Деснянського, Дніпровського, Оболонського, Подільського і Голосіївського районів Києва не відповідали нормам. Таким чином, кожна сьома проба води виявилася з порушенням тих чи інших норм. Про це стало відомо з повідомлення депутата Київради Олександра Пабата на сторінці в Facebook з посиланням на відповідь Державної установи «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

«Найцікавіше, що на електронній мапі бюветних комплексів не вказано, що об’єкти, на яких були виявлені проби з відхиленнями по санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками, будуть закриті, а також немає результатів даних проб», – йдеться в повідомленні.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про ремонт водогонів у столиці. Його проводитимуть ще сьогодні та завтра.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Тетяна

    В Шевченківському районі на вулицях Полтавській та Коцюбинського вода вже кілька років просто смердить, мешканці вже давно не користуються водою з цих бюветів, в центральній частині району практично відсутня можливість скористатися водою з бюветів. В організації, яка відповідає за їх функціювання відповідають що вода гарної якості і очевидно регулярно сплачують обслуговуючий організаціїї чималі гроші. Я зверталась до обслуговуючої організації, мені порекомендували набирати воду тільки вранці, але і вранці від неї тхне і за 24 години вода з Полтавької стає зеленою.

Залиште коментар

Читайте також