У Києві облаштують нову зону відпочинку на березі Дніпра

У Дарницькому районі Києва облаштують зону для риболовлі. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Як зазначається, нова зона відпочинку з’явиться на території озера Буревісник-Корольок на вул. Здолбунівській у Дарницькому районі. Реалізація проєкту планується за рахунок інвестора. Проведення інвестиційного конкурсу передбачено розпорядженням КМДА № 1016.

Орієнтовна площа зони відпочинку становитиме 2,1 га. Попередньо, на території облаштують містки для рибалки, альтанки, встановлять біотуалети, дитячі та спортивні майданчики з вуличними тренажерами.

Замовником реалізації проєкту за об’єктом із залучення інвестицій визначено комунальне підприємство “Плесо”. Передінвестиційні роботи, а саме розробку орієнтовних техніко-економічних показників та можливих передпроєктних пропозицій, покладено на КП “Київське інвестиційне агентство”.

Про початок прийому конкурсних пропозицій з реалізації проєкту “Облаштування зони для рибної ловлі з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території озера Буревісник-Корольок (вул. Здолбунівська) в Дарницькому районі” буде повідомлено на офіційному порталі Києва: https://kyivcity.gov.ua/ в розділі “Оголошення”.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що сьогодні День Українського Миротворця та День Навичок Молоді.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також