У Києві назвали вулиці на честь загиблих героїв війни Аміни Окуєвої, Андрія Кизила та Андрія Аболмасова

У Києві назвали вулиці на честь загиблих героїв АТО. Про це пише «Новинарня» з посиланням на рішення Київради.

Тепер у столиці є вулиці Андрія Кизила, Андрія Аболмасова та Аміни Окуєвої.

На честь Андрія Кизила назвали вулицю Проектну 13112 в Дарницькому районі (від Дніпровської набережної до вулиць Прип’ятська та Урлівська). 

Андрій Кизило (1993-2017), позивний «Орел» – Герой України, Народний герой України (посмертно), військовослужбовець Збройних сил України, командир роти, заступник командира 1-го механізованого батальйону 72 омбр, майор (посмертно). Загинув в 23 роки внаслідок мінометного обстрілу в промзоні Авдіївки Донецької області.

Ім’я Аміни Окуєвої присвоєно вулиці Проектній 13119 у Шевченківському районі (від Білоруської до Сім’ї Хохлових).

Аміна Окуєва (1983-2017) – лікар, громадська активістка, військова, Народний герой України. Воювала на сході в складі батальйонів «Київ-2» і «Золоті ворота», брала участь у створенні батальйону імені Джохара Дудаєва, була прес-офіцером підрозділу. Загинула на Київщині під час другого за рік замаху на її життя: автомобіль, в якому перебували Окуєва з чоловіком Адамом Осмаєвим, був обстріляний на залізничному переїзді.

На честь киянина, бійця батальйону «Айдар» Андрія Аболмасова перейменована вулиця Панельна в Дніпровському районі.

Андрій Аболмасов (1969-2014) – киянин, фельдшер медичного пункту 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», старший сержант ЗСУ. Загинув під Луганськом, прикривши собою чотирьох побратимів від осколків снаряду.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві до пів смерті побили ветерана АТО та його дружину.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також