У Києві на місці колишнього трамвайного депо може з’явитися парк

На сайті Київради з’явилася електронна петиція з пропозицією облаштувати парк на місці колишнього трамвайного депо на розі вулиць Антоновича та ДіловоЇ біля НСК «Олімпійський» у Києві. Ідею підтримали вже 400 осіб.

Роком раніше жителі столиці вже збирали підписи для подібної петиції, однак тоді ідею підтримали трохи менше 500 чоловік.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

«Сьогодні там знаходиться покинутий, затоплений підземними водами котлован, який залишився після невдалого початку будівництва житлового комплексу», – йдеться в тексті петиції.

Автор ініціативи стверджує, що поява нового парку на місці занедбаного трамвайного депо поліпшить туристичну привабливість міста, а також створить для місцевих жителів нове місце для відпочинку. Крім того, біля місця розташовані шість шкіл, два університети, Пенсійний фонд, Голосіївський РАГС, НСК «Олімпійський», кінотеатр і кілька житлових комплексів.

Цікаво, що подібну ініціативу кияни пропонують не вперше. У червні 2017 року городяни також запропонували створити парк на території колишнього депо. Тоді жителі хотіли повернути ділянку в міську власність, розібрати паркан, залишити озеро і облаштувати його береги, висадити дерева та встановити лавки для відпочинку. Також пропонували побудувати в парку невелике кафе або торгові точки. Однак ініціативу підтримали 494 людини і далі вона не просунулася.

Підтримати ініціативу можна за посиланням.

Раніше «Столичний регіон» писав про розробку проектів, які дозволять зняти радянську символіку з фігури Батьківщини-матері.       

Всі столичні новини у твоєму смартфоні. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  катерина

  Було б дуже добре!

   Avatar for Прудникова Александра

   Прудникова Александра

   То поширюйте та підписуйте петицію! Може й вдасться!

Залиште коментар

Читайте також