У Києві дорожчає картопля

Виробники картоплі за останній тиждень підняли відпускну ціну на зі складів на 0,5-1 грн. А білоруська бульба у Києві натомість вирівнялася в ціні з українською.

Свої думки з приводу подорожчання висловив директор з розвитку «Столичного ОРСП» В’ячеслав Забєлін.

«Ще на початку сезону з’явилася інформація, що в Україні буде мало картоплі і тому ми мали імпорт з Білорусі. Спочатку білоруська картопля продавалася дешевше, але через кілька тижнів ціни зрівнялися з українськими», – зазначає він.

Також, за його словами, виробники картоплі мають дуже високу маржу. Ціна на картоплю висока, але поки покупець не поспішає купувати великі обсяги.

«Минулого року в цей же час картоплі продавалося в 2-2,5 рази більше, але при цьому і коштувала вона в два рази дешевше. Зараз ціна тримається бо картоплі мало, якість є не у всіх. Але не варто забувати про імпорт», – розповідає В’ячеслав Забєлін.

Довідка: за даними Держстату, в серпні 2019 року Україна імпортувала близько 4,3 тис. тонн картоплі загальною вартістю $ 795 тис. Такий показник є абсолютним рекордом для серпня за всю історію незалежності України. Фактично країна імпортувала річний обсяг картоплі тільки за один місяць.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про пожежі на торфовищах під Києвом.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також