У Києві чоловіка, який стріляв по сусідах, хочуть взяти на поруки

У Києві чоловіка, який влаштував стрілянину по сусідах через борги за комуналку, хочуть взять на поруки. Про це повідомила журналістка Світлана Панюшкіна на своїй сторінці в Facebook.

«Люди!!!! Беруть на поруки нашого стрілка. Виступає за це федерація тхеквондо. Роблять довідку заднім числом, що він благодійник і був у АТО!!!!! Будь ласка, хто може допомогти, допоможіть, щоб все було за законом!!!!», – написала вона.

6 листопада на Борщагівці місцевий житель Олексій Берестецкий вистрілив у свого сусіда Миколу Бугаєва. Постраждалого з вогнепальними пораненнями відвезли в лікарню, він у важкому стані.

Причина конфлікту – Берестецкий давно не оплачує послуги ЖКГ, через це страждає весь будинок, тож сусіди прийшли до нього з претензіями. А чоловік відкрив по них вогонь з автомата.

Стрілка затримали, йому повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

Фото: aspi.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині злодій тримає в жаху ціле котеджне містечко.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Дмитро

  З усіма претензіями нормальні сусіди мали б хвертатися до суду та правоохоронних органів. Прийшли самі, групою осіб, за попередньою змовою, примушували виконувати цивільно-правові обов’язки. Людина захищалася.

  Avatar for Прудникова Александра

  пророк

  кто такие эти соседи,чтобы выставлять претензии человеку,соседу или еще кому нибудь.Есть суд. Обращайтесь в суд.Я его не оправдываю,он не прав,надо было стрелять всех присуствующих,и не ранить ,а на глушняк,чтоб таких всраных героев по меньше было.Хочешь быть героем–едь в ато.Хочешь хорошо жить–выбирай себе власть порядочную честную и справедливую,а не то что теперь.Ато идиоты поверили клоуну,что якобы все президенты ,и вперед наводить шорох там где им не нравится.В суд,и все через суд,по закону.А стрелок красавчик,жаль что только одного идиота проучил,нужно было всех. В обществе сейчас такой накал и такое разделение,что просто ужас.Знакомые евреи в ожидании погромов трясутся, все озлоблены и напряжены.Нужна только искра и все взорвется.Это первая ласточка.

  Avatar for Прудникова Александра

  Микола

  .”Нормальні сусіди” повинні платити комуналку! Шановний Дмитро, аби Вам відімкнули електроенергію із-за боргів сусіда, не думаю що Ви б просто сиділи з свічками і чекали рішення
  якогось там суду… І захищалася людина від чого, на неї хтось нападав?

Залиште коментар

Читайте також