У Києві безкоштовно навчать економити на опаленні

У Києві безкоштовно навчать економити на опаленні. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

«Тепла оселя в час лютої зими та невеликі рахунки за опалення – звучить як фантазія, чи не так? Утеплити будинок за рахунок держави – взагалі утопія? Усе можливо: з програмою 70/30 та «Капремонти», – говориться в повідомленні.

Якщо ви ще досі не знаєте, що це за програма, 7 листопада приходьте на захід, який відбудеться у КМДА о 16.00 (вул. Хрещатик, 36, 1 поверх, пресцентр).

Начальник Управління розвитку житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко та радник заступника голови КМДА, куратор програми «70/30» Олексій Тихонов розкажуть, як стати учасником і отримувати більше тепла за менші гроші.

А керівники столичних ОСББ ‒ «Вул. Братиславська, 12» Олена Свінтозельська та «Оберіг на Позняках» Валерій Нікітченко ‒ поділяться своїм досвідом участі у міських програмах співфінансування і розкажуть скільки коштів вклали мешканці будинку, наскільки зменшились витрати на опалення, через який час мешканці повернули свої кошти і відчули переваги економії.

Вхід вільний.

Фото: Facebook/Департамент суспільних комунікацій КМДА – ‎Як зекономити на опаленні?

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що киян вчать користуватися комунальними онлайн-сервісами.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також