У КМДА пояснили як роботодавцям отримати спецбілети

З 23 березня в Києві громадський транспорт працює тільки для співробітників підприємств, що забезпечують роботу критично важливих сфер життєдіяльності столиці. Для проїзду їм знадобиться спеціальний квиток. Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Микола Поворозник дав роз’яснення, як керівники підприємств можуть отримати спецбілети для своїх співробітників.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Поворозник повідомив, що столичний громадський транспорт буде забезпечувати перевезення на роботу виключно працівників сфер критичної інфраструктури міста тих, хто працює в лікарнях, правоохоронних органах, продовольчих магазинах і аптеках, рятувальників, фахівців, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства міста.

Для забезпечення своїх працівників спецбілетамі, керівники підприємств мають звернутися до профільних департаментів КМДА (Департамент охорони здоров’я, Департамент житлово-комунальної інфраструктури, Департамент промисловості та розвитку підприємництва) або в Управління з питань цивільного захисту, або за місцем розташування в районні в м. Києві державні адміністрації (РДА), зазначив Поворозник.

За його словами, департаменти, управління та РДА, а також органи державної влади, місцевого самоврядування сформують пропозиції щодо необхідної кількості спеціальних квитків і передадуть їх до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, який і забезпечить видачу спеціальних квитків підприємствам.

Поворозник закликав керівників приймати зважені рішення про кількість людей, які дійсно мають фізично бути присутнім на робочому місці.

Крім цього, спецпропуски в громадський транспорт Києва не дають права на безкоштовний проїзд.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що в Києві вводять обмеження на відвідування аптек і магазинів.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також