У Києві волонтери та ветерани АТО зіграють у виставі за п’єсою Шекспіра мовою оригіналу

Ветерани та волонтери АТО у столиці покажуть яскраву прем’єру вистави «Дванадцята ніч», або «Що завгодно» Вільяма Шекспіра. Виставу зіграють англійською мовою.

Про це повідомляють організатори проекту. Як стало відомо, незвичну виставу презентує перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО Project «W» – Veterans, Volunteers and William, а підтримку йому запропонував відомий Міжнародний Фонд «Відродження».

Прем’єра надсучасної обробки однієї з найвідоміших п’єс Вільяма Шекспіра відбудеться в Києві вже через два дні,  30 травня. Всіх охочих запрошують на 19:00, виставу гратимуть на сцені Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

А 31 травня о 20:00 прем’єру показуватимуть у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва, куди також запрошують всіх киян. Не зовсім класична трактовка, сучасна драматургія, непрофесійні актори – все це звучить незвично стосовно Шекспіра, але організатори гарантують, що глядачі будуть вражені силою почуттів та пристрастями на сцені.

Автор ідеї, ініціатор і організатор – ветеран АТО Ігор Касьян.


«Столичний регіон» раніше розповідав про дослідників з Київщини, що вибороли нагороди МАН.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також