У Києві відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин

У Києві за ініціативою гуманістичного руху UAnimals вже втретє відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

«Минулого року акція одночасно пройшла у 20 містах і в одному лише Києві зібрала близько 6000 людей. Цього разу гуманність лунатиме ще гучніше і ми готуємо багато нових форматів та активностей для порятунку тварин», – йдеться у повідомленні.

Марш пройде під гаслом «Захист слабких – справа сильних!».

Основні вимоги активістів: заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях, експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг, заборона створення і функціонування притравочних станцій, хутрових ферм, сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів, припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.

Також у переліку вимог: чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників, сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами, створення реабілітаційних центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.

Марш запланований на 15 вересня, розпочнеться він у парку ім. Тараса Шевченка о 12:00.

Реєстрацію можна пройти тут.

Фото: ua.korrespondent.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Київ проведе День без поліетилену.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також