У Києві відбудеться ветеранський турнір «Kyiv Football Cup»

    -

Новини Києва

Незабаром у столиці відбудеться ветеранський турнір «Kyiv Football Cup» за участю команд з восьми країн.

Міжнародний турнір серед ветеранів віком 40 років та вище з 4 по 6 липня 2019 року відбудеться в Києві вже втретє. Відмінною рисою змагання буде широка географія та сильний склад учасників.

Довідка: «Kyiv Football Cup» – традиційний турнір, який буде проходити вже третій рік поспіль. У 2017 році в турнірі брали участь 12 команд, а у 2018 – 16 колективів.

Організаторами Kyiv Football Cup виступили Європейська ліга ветеранів та компанія Media Team. Турнір відбудеться за сприяння Київської обласної федерації футболу та Департаменту молоді та спорту КМДА.

У липні 2019 року в Київ приїдуть 24 команди з 8 країн. Крім того, в турнірі візьмуть участь відомі в минулому футболісти, такі як Максим Шацьких, Андрій Воробей, Валентин Полтавець, Ігор Шуховцев, Андрій Полунін, Святослав Сирота. Також повинен зіграти відомий футзаліст Сергій Коридзе і голкіпер Віталій Загней, який був визнаний кращим воротарем турніру в минулому році.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про вітрильну регату, що провели ветерани у столиці задля підтримки полонених українських моряків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також