У Києві планують побудувати льодовий стадіон

У столиці планується будівництво льодової арени. Кабмін готовий виділити кошти на створення проектної документації в розмірі 5 млн грн.

Проект сучасної арени за всіма світовими стандартами буде презентовано вже у липні 2019 року на конференції з підтримки реформ у Торонто. Будівництво арени займе близько трьох років з 2019 по 2021-й. Ціна питання – 1,68 млрд грн.

Трохи історії: Льодовий стадіон є одним з найбільш похмурих столичних довгобудів. Будівельні роботи почалися ще в 1978 році, але велися вони вкрай неспішно. А у 1986 році, коли значна частина коштів спрямовувалася на ліквідацію аварії на ЧАЕС, роботи заморозили. У 1993 році на об’єкті запланували початок оздоблювальних робіт, але в 1996 році будівлю було закинуто, а в’їзд на його територію закрили. У 2006-му з’явилася ідея створення «Олімпійського селища» вартістю понад 300 млн євро, однак далі обговорення проект не зрушив з місця. У 2017 році обговорювався проект створення на місці стадіону торгово-розважального центру площею 450 тис. квадратних метрів, який міг стати б найбільшим в столиці.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про відновлену митницю на Фастівщині.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також