У Києві перерахують хрущовки та зменшать кількість зелених зон через метро

Сьогодні столичні депутати зберуться на чергове засідання. Збираються заслухати інформацію Департаменту транспортної інфраструктури по ремонту Дарницького автомобільно-залізничного мосту, оголосити Труханів острів заказником місцевого значення та розглянути питання про інвентаризацію застарілого житлового фонду Києва.

Зокрема, в останньому проекті пропонують за три місяці підрахувати точну кількість старих хрущовок по районах, визначити, які з них в аварійному стані, уточнити кількість власників житлових та нежитлових приміщень. Після інвентаризації буде розроблено програму з реновації кварталів застарілого житлового фонду.

Також київські депутати хочуть направити два звернення до Верховної Ради. Попросять встановити нову держнагороду – орден Тараса Шевченка. Також зажадають заборонити участь слідчих та працівників кримінальної поліції в охороні порядку на масових заходах, мовляв, у них є робота важливіша – розкривати тяжкі злочини.

За традицією, кільком земельним ділянкам впродовж цієї сесії планують присвоїти статус скверів. Але, одночасно, зменшать кількість зелених зон. Зокрема, в Подільському районі в пер. Полковому та біля проспекту Правди у зв’язку з необхідністю будівництва нових станцій метро на Виноградар на Сирецько-Печерській лінії метрополітену.


«Столичний регіон» раніше розповідав про новий вид миття столичних доріг з використанням шампунів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також