У Києві боротимуться зі смертністю на дорогах

Сьогодні, 22 лютого, в кінотеатрах мережі Multiplex стартувала кампанія проти травматизму і смертності у ДТП

Протягом місяця перед початком фільмів глядачі бачитимуть ролики, що можна об’єднати девізом «Не роби дурні!», участь в записі яких прийняв DZIDZIO. У прес-конференції взяли участь представники кінотеатрів, організаторів, патрульної поліції та страхової компанії.

За словами Ольги Дробишевої, яка є головою громадської організації Traffic Challenge, досвід України – лише другий у світі. Першими подібну кампанію запустили у Гонконзі, але там вона була спрямована лише на висвітлення небезпеки використання гаджетів за кермом. В Україні ж сенс кампанії у тому, щоб донести до якомога більшої кількості людей важливу інформацію щодо основних правил безпеки, які стануть на заваді серйозним травмам або навіть смерті в разі аварії.

Організатори очікують, що за місяць кампанії корисне відео побачить мільйон киян.  Розповідати про ці прості, але дуже важливі правила буде Бог, який у відео заговорить голосом відомого співака DZIDZIO.

Traffic Challenge спільно з державою проводить ще й окремі кампанії, які спрямовані на убезпечення дітей від травм та смертей в автомобільних аваріях.

Нещодавно ми розповідали про урок доброти, який волонтери та зоозахисники проведуть у навчальних закладах Київщини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також