ТРЦ у Києві почнуть працювати за умови відновлення роботи метрополітену

Торгово-розважальні центри в Києві відновлять свою роботу після запуску метрополітенів. Оскільки може виникнути проблема з доступом співробітників центрів до своїх робочих місць.

У Київській міській державній адміністрації розраховують, що Кабмін дасть на це дозвіл вже з 25 травня. Для відновлення роботи київської “підземки” прийняті всі необхідні заходи. Таку заяву зробив заступник голови КМДА Валентин Модрієвський.

Торгові центри ми відкриємо після того, як буде відкрито метрополітен. 25 травня, якщо Кабмін дасть дозвіл. Ми метрополітен підготували – і ми готові в будь-який день до відкриття, але потрібно розуміння, що це відкриття не погіршить стану захворюваності на коронавірус, – говорить Мондрієвський.

Чиновник додав, що відкриття ТРЦ ускладнюється тим, що у працівників ТРЦ просто не буде доступу до своїх робочих місць, якщо метрополітен не буде запущений.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що ДСА оприлюднила показники розгляду судами України справ про порушення правил карантину.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також