Три театральні прем’єри очікують на киян цього тижня

У театрах столиці анонсували три прем’єри вистав – «Сніг у квітні», «Android. Номер на твоїй спині» та «Будинок божевільних».

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Перша з прем’єр пройде у Київському академічному драматичному театрі на Подолі. Глядачів запросять на виставу вже 12 квітня о 19:00. «Сніг у квітні» представить режисерка Поліна Медвєдєва, це оригінальний варіант театрального втілення повісті Теннессі Вільямса «Римська весна місіс Стоун». Також виставу у якості прем’єри покажуть ще двічі – 13 та 14 квітня.

У неділю, 14 квітня, о 19:00 в Українському малому драматичному театрі (вул. Олеся Гончара, 33) покажуть сучасну кіберновелу з дивною на перший погляд назвою «Android. Номер на твоїй спині». Режисер вистави – Богдан Поліщук, дія буде супроводжуватися живою музикою.

Також цієї неділі, 14 квітня, у ті ж 19 годин у театрі «Актор», що розташований на вул. Велика Житомирська, 40 покажуть італійську комедію «Будинок божевільних». Виставу створено за п’єсою Едуардо Скарпетта, режисер її – В’ячеслав Жила. Сама назва гарантує, що сумувати буде ніколи.


Раніше «Столичний регіон» писав про Дні Швеції у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також