«Сильні духом. Мами»: виставка у Музеї історії Києва

У Музеї історії Києва 6 травня, напередодні Дня Матері, відкрилася фотовиставка «Сильні духом. Мами», в рамках якої можна побачити 12 портретів матерів загиблих в результаті бойових дій на Донбасі українських воїнів: вхід ВІЛЬНИЙ. 

У фотопроекті представлені знімки дванадцяти матерів з різних куточків України, які втратили своїх синів під час бойових дій на Сході України, але продовжують життя. Всі вони займають активну громадянську позицію.

Окрім фотопортретів у експозиції є багато предметів з родинних архівів та колекцій. Листи синів, дитячі світлини, листи подяки від громадян України – всі експонати торкаються струн душі. Декілька матерів, що взяли участь у проекті, втратили єдиного сина: цей невимовний біль назавжди залишився у очах, у руках, що колихали колись цих чоловіків малюками.

Але головне у тому, що ці жінки не потонули у морі сліз – вони змінилися, працюють, живуть та несуть у світ свою енергію та любов. За словами Наталії Дубчак, яка є керівником заходу, така виставка є найкращим пам’ятником загиблим та прикладом для тих, хто живий.Раніше «Столичний регіон» писав про патріотичну клумбу, яка з’явилася у Солом’янському районі столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також